O nas

Nasza mała historia

Prywatnie jesteśmy parą od 13 lat i chociaż wspólnie fotografujemy krócej to już dzisiaj wiemy, że fotografia jest tym w czym się zupełnie zatraciliśmy. Nie będziemy Was przekonywać, że jest to nasza pasja bo tak naprawdę, fotografia jest czymś znacznie większym. Jest oddechem, którego potrzebujemy, aby w życiu być szczęśliwym i spełnionym. Kochamy fotografować ludzkie emocje i interakcje. Uwielbiamy prawdziwość, niewymuszone uśmiechy, naturalność. Uwielbiamy filmowy klimat zdjęć bez natarczywych kolorów jak z kolorowanki. Dążymy do tworzenia reportaży w spójnych historiach napełnionych detalami i całym mnóstwem uczuć.

Nieustanie się szkolimy i inwestujemy w nowy sprzęt. Chcemy być na bieżąco. W ostatnim czasie wzięliśmy udział w warsztatach fotograficznych zorganizowanych przez jednego z najlepszych fotografów ślubnych w Polsce – Łukasza Sienkiewicza.

Fotograf ślubny

Mateusz fotografuje od dzieciństwa. Swoje pierwsze kroki w fotografii stawiał wraz z Zenitem (do którego zresztą po latach powrócił),a technikę manualnych ustawień aparatu poznał do perfekcji na FujiFilmie. Pierwszy Canon spowodował, że został wierny tej marce do dzisiaj. To właśnie Mateusz odpowiada za wszelkie nowości, które nosimy w naszych plecakach. Abstrahując od tematu fotografii Mateusz jest miłośnikiem żeglarstwa, włoskiej kawy, pizzy i oczywiście motoryzacji. Kocha południe i południowy styl życia. Uwielbia detale i pieczołowicie wykonane przedmioty w tym zegarki, samochody i motocykle. Nie zapominajmy o zwierzętach! Mateusz to istny wielbiciel zwierząt. Szczególnie upodobał sobie psy, koty…. i leniwce. Chociaż tych ostatnich raczej w Waszych domach nie spotykamy, niech nie zdziwi Was jak podczas przygotowań będzie się bawił z Waszym zwierzakiem. Spokojnie to profesjonalista, nie umknie mu żaden wzruszający i bardzo ważny moment.

Fotograf ślubny

Asia fotografią „zaraziła” się od Mateusza. To właśnie on  przekazał jej całą swoją wiedzę dotyczącą fotografii. I chociaż w teorii każdy potrafi zrobić zdjęcie, to przy manualnych ustawieniach nie jest to już takie oczywiste i łatwe. Dodatkowo fotograf wciąż musi szukać idealnego światła niewidocznego dla zwykłego człowieka. Z każdym kolejną historią ślubną Asia mocno zaskakiwała swojego nauczyciela czyniąc ogromne postępy. W chwili obecnej jej spojrzenia i kadrów mógłby pozazdrościć nie jeden ceniony fotograf.   Ma głowę pełną pomysłów i to ona odpowiada również za scenografie i wszelkie rekwizyty do sesji zdjęciowych. Jest inicjatorką sesji dziecięcych. Uwielbia odkrywać nieznane talenty muzyczne i wplatać je we wspólne projekty. W przeciwieństwie do Mateusza, który lubi gotować, Asia lubi piec torty i ciasta.

Kiedy nie fotografujemy uciekamy do lasu lub w góry. Jesteśmy ogromnymi  miłośnikami natury.

Kochamy przejażdżki rowerowe i podróże. Będąc w różnych miejscach zawsze staramy się być jak najbliżej lokalnych mieszkańców. Uwielbiamy poznawać ich obyczaje, kulturę i oczywiście kuchnie.

A teraz my czekamy na Waszą małą historię.

Do zobaczenia wkrótce.