Zielonogórskie śluby w sezonie ślubnym 2017 to u  nas prawdziwa rzadkość. Jakoś tak się ogólnie składa, że nawet w planowanych uroczystości na następny rok, Zielona Góra nie pojawia się zbyt często.  Tym bardziej ucieszyło nas, gdy Ala i Piotrek poprosili nas o udokumentowania Ich ślubu. Nasza Para jest naprawdę wyjątkowa. Charakteryzują się olbrzymią otwartością i bardzo pozytywnym nastawieniem. Z takimi ludźmi naprawdę świetnie się pracuje. Zresztą cały ślub był niezwykły. Przesycony detalami i ręcznie wykonanymi przedmiotami. Para Młoda samodzielnie przygotowała dekoracje stołów, zaproszenia, winietki. Nie możemy zapomnieć o znakomitych dyniach wykonanych przez Piotrka i drewnianych podkładkach. Jeśli jesteśmy już przy Panu Młodym należy wspomnieć, że jest wokalistą i jednocześnie gitarzystą w znanym zespole Grunberg.

Z tym ślubem wiąże się też zabawna historia. Jak wiadomo jesteśmy ogromnymi miłośnikami zwierząt, a tych podczas przygotowań nie brakowało. Prawie udało się wyjechać z kotem :). Oferowano do niego nawet worek karmy, ale ostatecznie zwierzak został w swoim domu.

Przygotowania, ślub, wesele upłynęły w niezwykłej atmosferze. To niezwykła para. Nie ma absolutnej wątpliwości, że są dla siebie stworzeni.

Please follow and like us:

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *