Zielona Góra, ciągle się rozwija… co i rusz powstają miejsca w których można spędzić wolny czas i się zrelaksować.  Jedne miejsce zasługują na większą, inne na mniejszą uwagę… Niektóre z tych miejsc podając z początku znakomite wyroby i produkty, po jakimś czasie się psują. Z przykrością stwierdzamy, że nieustannie tego doświadczamy. Jako ogromni miłośnicy kawy, Włoch i południowego stylu życia  nieustanie musimy zmieniać miejsca w których raczymy się boskim napojem…

Całkiem nie dawno swój trzeci punkt na mapie miasta otworzył znany all’Angolo CAFÉ. Znany głównie z produkcji lodów rzemyślniczych.  Zawiedzeni spadkiem jakości w naszej ulubionej kawiarni postanowiliśmy wypróbować nowe miejsce.  Pierwsze co nas bardzo zaintrygowało to znakomite urządzone wnętrze.  Szczerze mówiąc to był, główny powód decyzji o podjęciu próby smaku:). Klimat lokalu doskonale wpisuje się w nasz gust. Minimalizm i natura… tak to można w skrócie opisać. Elementy wnętrza wykonane z naturalnych materiałów w stylu eko. Po przekroczeniu progu wiedzieliśmy, że jesteśmy w naszym nowym domu:). Oddziaływanie lokalu na nasze zmysły było tak silne, że poczuliśmy konieczność zrealizowania sesji zdjęciowej w tych kojących wnętrzach.

Nawał pracy spowodował, że nie mogliśmy naszych pomysłów zrealizować od razu. Potrzebowaliśmy trochę wolnego czasu i odpowiedniej osoby. Życie piszę swoje scenariusze… pół roku później poznaliśmy Magdę. Piękną blondynkę o uwodzicielskim spojrzeniu :). To był ten moment w którym wróciliśmy myślami do realizacji naszego pomysłu. Krótka wiadomość do menagera lokalu i szybka odpowiedź… możemy działać :).

W mroźny sobotni poranek, kiedy słońce leniwie budziło się z zimowej nocy pojawiliśmy się  w drzwiach all’Angolo CAFÉ. Co było dalej? Niech opowiedzą to zdjęcia… zdradzimy tylko, że to wciąż najlepsza sesja jaką zrealizowaliśmy w 2017 roku.

Jako kawosze nie możemy pominąć istotnej kwestii smakowej. Przede wszystkim należy pochwalić obsługę, która przygotowuje zamówienie z prawdziwym pietyzmem. Przygotowanie kawy to sztuka. Oni to doskonale rozumieją… Dzięki czemu smak jest niepowtarzalny i znakomity… Od tamtej pory to nasz ulubiony lokal… Podają taką kawę jaką właśnie lubimy. Dzięki temu mamy w Zielonej Górze naszą małą Italię za którą tęsknimy… Dzięki:)

Na koniec chcemy podziękować:

1) Niesamowitej modelce: Magdzie Warszawie

2) all’Angolo CAFÉ za udostępnienie lokalu do realizacji tej niezwykłej sesji

https://www.facebook.com/allAngoloCAFE/

Wnętrze jest tak inspirujące, że nie zdołaliśmy do końca wyczerpać wszystkich naszych pomysłów… z pewnością pojawimy się tam znowu, tym razem jednak z jakąś Parą <3.

Chcemy, żebyście mieli świadomość, że prezentowany materiał nie jest żadną reklamą. Nie otrzymaliśmy od lokalu żadnych darmowych produktów, ani pieniędzy.  Wszystkie napisane tu słowa są szczerą opinią.

Please follow and like us:

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *