Arleta i Mariusz to absolutnie niezwykli ludzie. Sam fakt, że oboje pracują w służbach mundurowych budzi spory respekt… jednak nie dajmy się zwieść. Pomimo, że na pierwszy rzut oka to bardzo poważna para ma swoje inne oblicze. To także mega przesympatyczni ludzie, z którymi rewelacyjne spędza się czas. Wystarczy pięć minut, aby nawiązać kontakt. Później można z Nimi rozmawiać bez końca:). Przekonaliśmy się o tym na własnej skórze. Spotykaliśmy się już kilkukrotnie i za każdym razem kończyło się tak samo. Nie mogliśmy się nagadać… mają w sobie niesamowity magnez, który sprawia, że w ich towarzystwie czujesz się po prostu dobrze. Zawsze się cieszymy na nasze spotkanie. Ta wyjątkowość, tajemniczość ze szczyptą poczucia humoru sprawiają, ze to zdecydowania jedna z naszych ulubionych par.
Nie inaczej było na sesji narzeczeńskiej. Pierwotnie pomysł na plan zdjęciowy był trochę innych. Główny pomysł to sesja w sadzie, jednak ze względu na kapryśna aurę i przeciągającą się zimę, która uszkodziła kwiaty musieliśmy zrewidować nasze plany. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, ponieważ zabraliśmy Arletę i Mateusza w dwa szczególne dla nas miejsca, które okazały się znakomitym planem zdjęciowym:). Pomimo początkowego skrępowania i potrzebie oswojenia się z aparatem, okazali się niezłymi modelami :).

Ślub to była już zupełnie inna historia. Arleta i Mariusz kupili nas już kompletnie swoim przywiązaniem do detali. Piękne drewniane pudełeczko na obrączki wyścielone mchem, stemple no i oczywiście przepiękna suknia Światły. Całość tworzyło niesamowitą aurę. Do tego kompletny brak stresu i wyluzowanie w dniu ślubu tworzyło niezwykle przyjemną atmosferę.

Na plenerze przydały się umiejętności zdobyte podczas sesji narzeczeńskiej. Arleta i Mariusz doskonale zapamiętali nasze wskazówki, dzięki czemu się nie stresowali, a my praktycznie nie mieliśmy w ogóle pracy. Mogliśmy się skupić na łapaniu pięknych ulotnych chwil i roześmianej Pary Młodej.
Zresztą zobaczcie sami.

Please follow and like us:

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *